דף הבית | אודות | כתבו עלינו | צור קשר

 

052-8351775

 
          מהו אימון טרמפולאטיס
          טיפול באוסטאופורוזיס
          טרמפולאטיס ודיאטה
          חיטוב ועיצוב הגוף
          טיפול בבעיות מפרקים
          הוראות בטיחות
          טיפים
          חוגים
          מאמרים
          סרטי הדגמה
          לקוחות ממליצים
          כתבו עלינו
          פורום
          צור קשר
 
                       טיפים
 
 
 

 

                   חוגים
 
 

 

עדכונים וחדשות

חבילות ליווי לאוסטאופורוזיס

חבילות ליווי לירידה במשקל

ליווי להפרעות קשב וריכוז-הורה ילד

 

אימון בטרמפולינה

מתנה מטרמפולטיס:
המדריך השלם
אימון בטרמפולינה
לחיזוק הגוף והעצם
בחינם לחצו
כאן

לשיעור ניסיון
התקשרו עכשיו
052-8351775
טרמפולטיס בערוץ 10, השיטה עובדת!
הזמן שלכם יקר?מתלבטים מה ללבוש? נגמרו התירוצים לא נשארים על הכורסא! כאן תחזקו את הגב והברכיים ותצליחו להשתחרר מהכאב! תצליחו לחזק את מסת העצם ולהזדקף ! תוכלו לחזק מערכת חיסונית ולמנוע מחלות! תצליחו להיפטר מהעצירות ובעיות העיכול ותרגישו יותר קלים! תוכלו לנקות את הגוף והתאים מרעלים ותהיו אנרגטיים וקלילים! תוכלו לצמצם צלוליטיס ותשיגו עור גמיש! אתם תהיו יותר גמישים ותוכלו לשרוך נעליים בקלות! תגלו שאתם יותר יציבים ופחות נופלים! תתמלאו בתחושת מסוגלות ותגלו שהבטחון העצמי שלכם עולה! תגלו שאתם רואים יותר טוב וישנים יותר טוב!

תגלו שאפשר לשמור על כושר ללא זעזועים לשלד ולמפרקים וללא כאבים! תוכלו להתאמן בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. תצליחו להתאמן למרות ועם המגבלות הפיזיות והבריאותיות שלכם. תוכלו להתאמן בקצב שלכם ובהתאם לגילכם תוכלו למנוע נזקים אפשריים ופציעות מפעילות לא מותאמת. תקבלו את כל התמיכה וליווי אישי לאורך כל הדרך,ותרגישו שיש לכם שותף אתם לא לבד!!! תגלו שאפשר ליהנות מספורט. תגלו שאפשר להגיע לתוצאות משמעותיות בכיף וללא מאמץ.
 
השיטה היחידה שמאפשרת פעילות גופנית ושמירה על כושר בכל מצב!

תגלו שאפשר להצליח
 

מהי שיטת טרמפולאטיס אימון בטרמפולינה ?

טרמפולאטיס היא הדבר הבא בטיפול משולב בכושר גופני,לסובלים ממגוון בעיות בריאותיות. השיטה מיועדת לכל מי שאינו עוסק בפעילות גופנית,או כושר גופני בשל בעיה בריאותית.היתרון: טיפול בבעיה בגופנית,יחד עם פעילות גופנית מותאמת ליכולות האישיות של המתאמנים. משום שהפסקת פעילות גופנית מחמירה בהדרגה את המצב הבריאותי.השיטה מסייעת למניעה של אוסטאופורוזיס, או להפחתת התדרדרות בצפיפות העצם, לחיזוק השלד ולשיפור מסת העצם, ולתפקוד אידיאלי של מערכת החיסון שלכם.

למי מתאימה שיטת אימון בטרמפולינה ?
 
בשיטת טרמפולאטיס כולם יכולים!!! ולאחר שהתנסיתם בכמה אימונים-גם כמה דקות אימון עצמי ביום- יעש את ההבדל! לסובלים מכאבי גב\בעיות ברכיים - חיזוק הגב והברכיים, לסובלים מהידלדלות במסת העצם (אוסטאופורוזיס), לחולים הסובלים ממערכת חיסונית חלשה, לסובלים מעצירות ומבעיות עיכול, לסובלים מעודף משקל- חבילות ליווי לדיאטה, wellness : ניקוי הגוף מרעלים והשבת אנרגיה, יופי וטיפוח : צמצום צלוליטיס ושמירה על גמישות העור.

מה כולל אימון אימון בטרמפולינה הטרמפולאטיס?

הפעילות מותאמת לכל אחד על פי כושרו ומצבו הפיזי.- פעילות אירובית עם כוח- להעלאת הדופק ושריפת שומנים מוגברת.- תרגילי עיצוב בהפוגות במהלך האימון האירובי.-מתיחות ותרגילי חיזוק לבטן ולגב בשכיבה על הטרמפולינה. העבודה על טרמפולינה היא באינטרוולים של העלאת הדופק והורדתו מה שתורם לשריפת קלוריות גדולה יותר. בפעילות על הטרמפולינה אנו משלבים פעילות אירובית ואנאירובית (כוח עם משקולות).הפעילות האירובית מותאמת לכל אחד על פי כושרו ומצבו הפיזי.ילדים היפראקטיביים מצד אחד ובני גיל הזהב מצד שני נשים לאחר לידה המרותקות לבית ושואפות לחטב במהירות את גופן.ספורטאים המעוניינים לשפר את כושרם האירובי ללא פגיעה במפרקים.בעלי לוז צפוף שאין באפשרותם להשתמש בשרותי חדר כושר ואנשים בעלי עודף משקל או המעוניינים לשמור על כושר לבריאות הגוף והנפש.כל אחד יכול להתאמן על הטרמפולינה בהתאם לנתוניו וצרכיו !!!הטרמפולינה משמשת כחדר כושר מושלם בעזרת הטרמפולינה נעבוד על כל מרכיבי הכושר:
*גמישות *קורדינציה *שיווי משקל *כוח *סיבולת לב ריאה
 
באימון טרמפולאטיס ניתן להגיע לשרפת קלוריות מקסימלית, גדולה יותר מאשר בריצה(תלוי בעצימות האימון) וכל זאת בהנאה מתחושת הקלילות והמסוגלות שמעניקה הטרמפולינה למתאמנים, וללא שום זעזועים לעמוד השדרה ולמפרקים. את האימון ניתן ללוות במוזיקה קצבית שהופכת את הקפיצות ואת כלל האימון לחוויה משחררת ומרוממת תרתי משמע. אומנם אימון אירובי במשך 30-40 דקות נשמע מאיים, אך אחד היתרונות בשיטת הטרמפולטיס הוא בוויסות עצימות האימון ע"פ יכולות המתאמן.
 
בריאות ואימון בטרמפולינה

כוח המשיכה הפועל בזמן הקפיצות על הטרמפולינה גורם ליותר חמצן להגיע לתאים. כתוצאה מכך, פוחת העומס מהלב.
בנוסף כוח המשיכה הפועל בזמן הקפיצות על הטרמפולינה, גורם לזרימה חופשית במערכת הלימפטית המנקזת לתוכה את הפסולת המטאבולית של הגוף, ומאפשרת את ניקוז הרעלים.
הכוח המופעל מהתנועה מסייע לניקוי הגוף מרעלים כמו תאי סרטן מתים, פסולת חנקתית, שומן, דלקות, וירוסים, מתכות ועוד סוגי פסולת מסוגים שונים המשתחררים מהתאים.
שלא כמו מערכת הדם, למערכת הלימפה אין משאבה משלה ואין לה שריר לב שמניע את הנוזלים בתוך צינורות הלימפה. ישנן שלוש דרכים להפעלת זרם התנועה הלימפטי בחזרה מהרקמות אותן הוא משרת, אל תוך מחזור הריאה הראשי: כווץ שרירי (אותו מספקים תרגילי התעמלות ותנועה), לחץ כוח המשיכה, ומסאז\\\" פנימי לשסתומים של צינורות הלימפה.
אימון הטרמפולינה תורם לשלושת הדרכים לניקוז תוצרי פסולת מהגוף ומהתאים. בנוסף, בעת הקפיצות על הטרמפולינה, דם עורקי נכנס לנימים, על מנת לצייד את התאים בנוזל רקמה שמכיל מזון וחמצן. הקפיצה בטרמפולינה מניעה ביעילות ומזרימה את נוזל הלימפה ואת הדם באופן חוזר ונשנה במהלך התרגול על הטרמפולינה.
לטרמפולינה יש השפעה על הגוף כמו קפיצה בחבל וריצה אך ללא הזעזוע על מפרקי הקרסוליים, הברכיים והגב התחתון, שנגרמים מהמגע ברצפה. הטרמפולינה מעולה למניעת אוסטיאופורוזיס, ולחיזוק ריצפת האגן.

בנימה אישית

את הקפיצות על הטרמפולינה התחלתי לפני כעשר שנים.לאחר ששחקתי את ברכיי ואת מפרק הירך בריצות הבוקר הארוכות הכאבים לא איפשרו לי להמשיך ולרוץ. הטרמפולינה שקניתי לבנותי עמדה לה מיותמת והחלה להעלות אבק עד שהחלטתי לצאת לריצה על טרמפולינה.מה שנראה בתחילה כמשחק ילדים הפך עם הזמן לחדר כושר לכל דבר. פיתחתי שיטת אימון מלאה על הטרמפולינה עם משקוליות וגומיות וכך שמרתי גם על הכושר האירובי וגם האנאירובי ושיקמתי את הברכיים שנשחקו מהאימפקטים שיש בריצות מבלי ליצור עומס עליהן ועל המפרקים.

את שיטת הטרמפולאטיס התחלתי להכניס באימונים האישיים שהעברתי והתאמתי לכל אחד את האימון שמתאים לו ואת העצימות המתאימה לו.האימון על הטרמפולינה עזר בשיקום מגוון רחב של בעיות: גב, מפרקים, בירכיים חוסר שיווי משקל,עצירות,רצפת אגן חלשה ,אוסטאופורוזיס,פיברומיאלגיה, שברים באגן ובכף הרגל וסתם פחדים ורתיעה מספורט. התוצאות שלא איחרו לבוא,נטעו בי את הידיעה שאני חייבת לשתף אתכם במידע החשוב ולעזור לכם להכניס לחייכם את שיטת הטרמפולאטיס כחלק מהיום יום שלכם.

 

אימון בטרמפולינה | טיפול באוסטאופרוזיס | טיפול בבעיות מפרקים | ניקוי רעלים במרכז | טיפול בהפרעות אכילה | הרזייה במרכז

| עיצוב הגוף במרכז | טיפול בקשב וריכוז | טרמפולינה למבוגרים

טואול - בניית אתרים